#1 21.02.2010 11:43

Dallas

Administrator

Zarejestrowany: 21.02.2010
Posty: 79

Witam

Cześć

Jestem Dallas, mam 29 lat, mieszkam w Katowicach. Gram w Pool Bilard od 2001 roku. Tak naprawdę pierwszy styk i zainteresowanie bilardem zajarzyłem jak byłem mały, oglądając z Tatą Snooker na EuroSporcie. Międzyczasie grywałem sporadycznie w osiedlowym klubie, mając jednak zawsze niezwykłe poczucie i zamiłowanie do bilarda, mimo wszystko z uwagi na stosunkowo młody wiek, szkołę, komp i inne duperele, które bardziej absorbowały mi czas nie myślałem poważnie i szerokim horyzontem o bilardzie. Aczkolwiek od 2001 roku zacząłem w miarę regularnie grać, a nawet skusiłem się zorganizować prywatny Turniej Amatorski 9-Ball, w Pubie Joker (mając 15 lat). Wygrałem ten dość kameralny turniej - w tamtym okresie jednak liczyła się dobra zabawa i promowanie bilardu wśród kolegów. Wtedy uczyłem ich zasad "dziewiątki". Następnie przyszedł czas na technikum, duperele i inne obowiązki, które spychały gdzieś bilard. Jakiś czas potem powstał kompleks Silesia City Center - Fun-City. 12 stołów 8ft i tam czasami jeździłem grać. Po skończonej edukacji poszedłem do wojska, a to oznaczało w praktyce 9 miesięcy wegetacji. Traf chciał, że w jednostce akurat organizowany był turniej bilardowy 9-Ball, który udało mi się wygrać. Po za tym była to też okazja do promocji bilarda w JW. Po odbytej służbie przyszedł czas na realizację zawodową, czyli pracę. Dzięki temu pojawiły się perspektywy i pieniądze, które mogłem zainwestować w końcu w przyzwoity sprzęt. Międzyczasie pojawił się także internet, który dał dostęp do szerszej wiedzy o tematyce bilardowej. Polska branża bilardowa stopniowo się powiększała. Śledząc na bieżąco wiadomości odkryłem konkretne kluby bilardowe na Śląsku. Dopiero od jakiegoś czasu, podszedłem do bilardu z innej strony, bardziej dojrzałej i dogłębnej. Poznałem i nauczyłem się przez to wiele cennych rzeczy. Czuję, że Bilard jest częścią mojego życia i że jest to pasja, która kwitła od wielu, wielu lat i teraz ujarzmia swoje owoce. Obecnie staram się grać w miarę systematycznie, stale polepszając swoją efektywność gry pod kątem psychologicznym jak i zręcznościowym. Aktualnie grywam w profesjonalnym klubie bilardowym - Falcon Club w Sosnowcu. W 2010 roku byłem głównym organizatorem cyklu turniejów amatorskich "DallTour" w klubie BlackEightClub w Katowicach. Bilard daje mi satysfakcję, relaks, staram się spędzać przy stole, w każdym możliwym wolnym czasie. Moimi ulubionymi graczami są Earl Strickland i Efren Reyes - legendy Pool'a.

Te forum jest ogólnie zamknięte, w środku mam parę działów, przemyśleń, wniosków, informacji o sprzęcie i na temat bilarda.
Pragnę mieć dane, w jednym stałym miejscu.

Jednak, jeżeli chciałbyś ze mną zagrać, spotkać się, lub o coś zapytać, wal śmiało na moje GG.

Pozdrawiam, Dallas

Moje GG: 3026781

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kolo100olsztyn.pun.pl www.rfactor2010.pun.pl www.motoszkocja.pun.pl www.aoc.pun.pl www.tibia-rl.pun.pl